Sluneční brýle SERENGETI

2163

Fakt, že očima vnímáme více než 80% informací je motivací značky SERENGETI už více ne 45 let.

Sluneční brýle SERENGETI jsou vyvíjeny pomocí nejpokrokovějších technologií slunečních brýlí na světě. Inovace má tato značka zakódovány ve své DNA. Historie značky sahá dokonce až do roku 1877, kdy si její předchůdce, společnost Corning® nechala patentovat skleněnou čočku se zvýšenou teplotní a mechanickou odolností pro využití v lampách železničních návěstidel. V roce 1964 pak přichází s patentem borosilikátového skla, které se dokáže přizpůsobovat měnící se intenzitě slunečního záření a tato technologie je dodnes považována za významný objev v optickém průmyslu.

Technologie brýlových čoček SERENGETI

Ne každá značka slunečních brýlí dokáže sloučit dohromady tři naprosto zásadní technologie pro dokonalou spokojenost. Plynule reagující fotochromatická technologoie, přirozeně se zabarvující filtry Spectral Control®dokonalá polarizace snižující oslnění za každé situace, to je spojení, které ze slunečních brýlí SERENGETI dělá mnohem víc než pouhé sluneční brýle.

2 materiály brýlových čoček pro vaše optimální pohodlí

Materiál PHD™ 2.0

Každá čočka je vyrobena technologií NXT® z materiálu Trivex® navrženého tak, aby odolal nárazům a změnám teploty. Brýlové čočky PHD ™ 2.0 jsou lehčí než polykarbonát nabízejí vyšší optickou čistotuperfektní rovnováhu vizuálního a fyzického výkonu. PHD ™ 2.0 má hydro- a oleofobní vrstvu na přední straně čočky. Tyto vrstvy pomáhají odpuzovat vlhkost, mechanické nečistoty a také otisky prstů. Dalším významným benefitem je vysoce trvanlivá anti-fog vrstva na zadní straně čočky, která omezuje zamlžení a zajišťuje tak perfektní vidění při jakékoliv aktivitě.

Brýlové čočky PHD ™ 2.0 jsou vybaveny technologií Serengeti 3 v 1 – technologie polarizace, Spectral Control® a Photochromic. Díky nižší citlivosti na teplotu umožňují vysoký výkon v jakémkoli klimatu, to znamená že brýlové čočky ztmavnou rychleji a více i při vyšších venkovních teplotách. Obnovitelná anti-fog vrstva zabraňuje zamlžení a udržuje tak jasný pohled i v případě rychlé změny teploty.

Minerální brýlové čočky

lehčí, tenčí jednoduše lepší

Brýlové čočky z borosilikátového minerálního skla jsou o 20% tenčí a lehčí než kterákoli jiná minerální čočka. Vyrábí se stejným postupem jako klasické korekční brýlové čočky, tedy ve vysoké optické kvalitě a poskytují také nejlepší vizuální zážitek v kategorii slunečních brýlí.

Materiály brýlových obrub

NYLON TR90

Díky použití vstřikovaného Nylonu TR90 nejvyšší kvality mají tyto módní obruby další výhodu v tom, že jsou mimořádně lehké, chemicky odolné, extrémně flexibilní a pohodlné.

TITAN

Titan je lehký, pevný, odolný proti korozi a vysoce flexibilní. Je ideální pro použití u tenkých a subtilních brýlových obrub.

ACETÁT

Celulóza Propionate Acetate, která je vyrobena a vyrobena z přírodní bavlny, je nejen ručně vyrobená, lehká, ale může být také zpracována do krásných vzorů a brilantních odstínů.

Technologie brýlových obrub

WIRE FLEX

Navržen pro pocit brýlí skutečně optimálně přizpůsobených vašemu obličeji. Wire Flex se ohýbá přesně podle jedinečných kontur vašeho obličeje. Vyznačuje se flexibilní a odolnou směsí niklu, stříbra a nerezové oceli.

SKLÁDACÍ DESIGN

Složené jsou téměř třikrát menší než klasické sluneční brýle. Skládací mechanismy jsou dokonale integrované a neviditelné, díky čemuž můžete někoho velmi překvapit při složení.

NASTAVITELNÁ SEDÝLKA a STRANICE

U vybraných modelů lze nosní sedýlka upravit tak, aby se pohodlně přizpůsobily vašemu nosu, zatímco nastavitelné koncovky stranic umožňují pohodlné přizpůsobení za ušima. Sedýlka i koncovky Megol absorbují vlhkost a brýle tak udržují bezpečně na svém místě.